Sapnuoti kirminus

Kirminai

Sapnininkas. Kirminai. Ką reiškia sapnuoti kirminus?

Sapnuoti kirminus - negeri draugai, išdavystės, problemos, vidiniai išgyvenimai. 

Jeigu sapnuojate daug kirminų, galite tapti intrigų auka. Šis sapnas taip pat gali reikšti didelius išgyvenimus ir problemas.

Jeigu verslininkas sapnuoja kirminus, toks sapnas perspėja, kad jis būtų atidesnis savo reikaluose, nes gali turėti problemų per neapsižiūrėjimą ar žioplą klaidą.

Sapnuoti baltus kirminus - kova su sunkumais. Taip pat toks sapnas gali reikšti, kad turėsite rimtą pokalbį, kuriame negalėsite vadovautis savo jausmais, turėsite vadovautis protu.

Sapnuoti kambaryje kabantį kirminą - pasitikrinkite sveikatą, pasisaugokite širdies ligų. Taip pat tikėtinas lėtinės ligos paūmėjimas.

Jeigu netolimoje praeityje patyrėte didelį sukrėtimą, sapnas, kuriame regite kirminus, gali perspėti apie artėjančią depresiją. Turėtumėte susitaikyti su esama padėtimi ir leisti savo protui pailsėti nuo pergyvenimų. Išvykite atostogų, kurios atitrauks jus nuo blogų minčių. Kiekvieną dieną stenkitės nusiteikti pozityviai. 

Sapnuoti kirminus ant savo kūno - pasirūpinkite sveikata, galimas lėtinių ligų paūmėjimas. Jeigu susapnavote kirminus ant kito žmogaus kūno, vadinasi, jis gali susirgti arba sulaukti nelaimės.

ka reiskia sapnuoti kirminus

Jeigu sapnuojate kirminus išmatose, toks sapnas gali reikšti, kad kažkas jums rengia spastus, bet jeigu būsite atidesni, į juos nepakliūsite.

Jeigu sapne stebite gyvus besiraitančius kirminus, toks sapnas perspėja, kad pasisaugotumėte per daug stiprių emocijų.

Sapne kirminus užmušti - išsivaduoti iš kažkokio blogio.

Sapnuoti, kad valgote ir maiste pamatote kirminą - piktas priešas.

Sapne kirminų gūžtą rasti - garbė. Gūžtą sunaikinti - jūsų priešai nepavojingi.

Sapnuoti, kad žaidžiate su kirminais - pavojus.

Visumoje sapnai apie kirminus gali reikšti didelį negatyvą juos sapnuojančio žmogaus mintyse. Šis negatyvas gali neleisti jam išeiti iš nesėkmių rato.