Dantys

Sapnuoti dantis

Ką reiškia sapnuoti dantis?

Dantys sapne simbolizuoja sveikatą ir gyvybinę energiją. Jeigu dantys sapne sugedę, skaudantys, klebantys ar su krauju, tai reiškia nemalonumus, išgyvenimus, gyvybinės energijos praradimą, ligas, kartais net mirtį. Tačiau jeigu jūsų dantys sapne gražūs, tvarkingi ir nesugedę, toks sapnas gali pranašauti blogo gyvenimo laikotarpio pabaigą.

Tam tikri dantys sapne paprastai reiškia artimuosius, gimines ar gerus draugus. Viršutiniai dantys reiškia vyrus, o apatiniai - moteris. Priekiniai dantys (kandžiai) yra susiję su vaikais, broliais, seserimis ir kitais labai artimais giminaičiais. Viršutiniai iltiniai dantys reiškia tėvą, apatiniai - motiną. Krūminiai dantys sapne susiję su draugais ar tolimais giminaičiais. Taigi, jeigu sapne jums iškrito kažkuris iš dantų, jis kliba arba skauda, toks sapnas gali reikšti artimo žmogaus ligą arba praradimą.

sapnuoti dantis reiskia

Jeigu sapnuojate, kad vienas iš jūsų krūminių dantų yra sugedęs arba kliba, toks sapnas pespėja, kad jūsų giminaičiui arba draugui gresia pavojus arba liga.

Jeigu sapne jums krenta dantys (ne vienas), toks sapnas gali pranašauti kažkokią gėdingą situaciją arba gero vardo praradimą. Kartais toks sapnas gali pranašauti ilgą gyvenimą.

Jeigu dantys sapne tapo stipresni, baltesni ir gražesni, vadinasi, jūsų laukia džiaugsmas, klestėjimas ar geros naujienas. 

Jeigu sapne vienas iš dantų tapo ilgesnis negu kiti, toks sapnas gali reikšti, kad kažkas iš artimų žmonių turės nemalonumų. Jeigu keli dantys tapo tokie dideli, kad net trukdo valgyti ir kalbėti, toks sapnas pranašauja pykčius tarp artimųjų. Tai gali būti nesutarimai dėl palikimo.

Sapnuoti burną su sugedusiais dantimis - blogi žmonės jus apšmeiš. 

Jeigu sapnuojate, kad Jūsų dantys sugedę, vadinasi, pablogės sveikata arba jūsų laukia sunkus, varginantis darbas.

Sapnuoti kruvinus dantis - sveikatos problemos, išsiskyrimas, artimųjų ar jūsų pačių bėdos, mirtis.

Sapne valytis dantis - padėsite artimiesiems ar draugams. 

Dantį sapne ištraukti - netektis. Tačiau jeigu sapne lengvai išsitraukiate sau sveiką dantį ir jį laikote rankoje, toks sapnas gali reikšti, kad neužilgo susilauksite vaiko arba turėsite brolį. Verslininkui toks sapnas gali pranašauti gerą pelną.

Sapne skaičiuoji savo dantis - netrukus tavo santykiuose atsiras kažkas trečias. Jeigu skaičiuojate kito žmogaus dantis, tai geras sapnas, reiškiantis kad jūsų sąjunga tvirta ir kartu nugalėsite visus sunkumus.

ka reiskia sapnuoti dantis

Sveikam žmogui sapnuoti, kad krenta apatiniai dantys - prarasite draugą arba pinigus. Ligoniui šis sapnas gali reikšti, kad jis pasveiks dar negreitai.

Jeigu sapne krenta kažkieno kito dantys, toks sapnas yra susijęs su tų žmonių sveikatos būkle. Pasiteiraukite, galbūt jiems reikia jūsų pagalbos. 

Jeigu sapne iškrenta jūsų partnerio dantys, o realybėje jis neturi problemų su dantimis, toks sapnas gali reikšti jūsų santykių problemas. Paanalizuokite, kas yra negerai, nes vėliau gali būti per vėlu.

Jeigu sapne iškrenta jūsų šuns dantys, - susirūpinkite savo augintinio arba gero draugo sveikata.

Sapnuoti kreivus dantis - labai blogas sapnas pranašaujantis nelaimes.

Sapnuoti kad skauda dantį - problemos namuose, pervargimas, liūdesys.

Sapnuoti dirbtinius dantis - klaida, apsirikimas, melas.

Sapnuoti auksinius ar sidabrinius dantis - turtas. Tačiau turtingam žmogui šis sapnas gali pranašauti nuostuolius. 

Sapnuoti medinius ar stiklinius dantis - mirtis.

Sapnuoti švininius dantis - gėda.

Sapnuoti dygstančius dantis - gyvenimo permainos.

Sapnuoti, kad vienas dantis labiau atsikišęs už kitus - nesutarimai, barniai.

Sapne kam nors dantį išmušti - nemalonumai, nuostoliai.

Visos teisės saugomos © 2012 - 2023 PatarimuPasaulis.lt