Chameleonas

Ką reiškia sapnuoti chameleoną?

Chameleonas sapne dažniausiai reiškia lankstumą, sugebėjimą į situaciją pažvelgti iš skirtingų kampų ir prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių. Taip pat chameleonas sapne gali reikšti apgaulę, bandymą suklaidinti, nenorą parodyti savo tikrąją prigimtį.

Sapnuoti chameleoną - permainos prie kurių sugebėsite prisitaikyti. Taip pat šis sapnas gali įspėti, kad jūsų aplinkoje yra veidmainis, kuris gali jums pakenkti.

Sapnuoti raudoną chameleoną - įspėjimas apie pavojų jūsų reputacijai.

Jeigu chameleonas sapne keičia spalvą, tai gali reikšti, kad gausite iš pirmo žvilgsnio naudingą pasiūlymą pradėti kažkokią veiklą ar verslą. Neturėtumėte dalyvauti šiame reikale, nes prarasite pinigus.

Sapnuoti save kaip chameleoną - savo veiksmuose bei sprendimuose turėtumėte vadovautis ne tik jausmais, bet ir protu.

Jeigu sapne rankose laikote chameleoną, vadinasi, neužilgo turėsite atsisakyti savo principų, dėl to jūsų reikalai pagerės, tačiau ilgai jausite nerimą.

Jeigu vyras sapnuoja, kad jo mylima moteris vedžioja ne šunį o chameleoną ant pavadėlio, vadinasi, pasitaikius pirmai progai, ji jus išduos.

Jeigu sapne sutikote žmogų - chameleoną, toks sapnas įspėja, kad šiuo metu neturėtumėte priimti svarbių sprendimų, nes ateityje dėl jų pasigailėsite.

Visos teisės saugomos © 2012 - 2023 PatarimuPasaulis.lt