Chalva

Ką reiškia sapnuoti chalvą?

Sapnas, kuriame regite chalvą, dažniausiai reiškia didelį džiaugsmą asmeniniame gyvenime. Galbūt pagaliau rasite savo antrąją pusę, galbūt susitaikysite su savo meile, ar švęsite savo vaiko vestuves - bet kokiu atveju šis sapnas pranašauja tik gerus įvykius. Taip pat toks sapnas gali pranašauti susitaikymą su draugais ar giminėmis, su kuriais santykiai buvo pašliję jau kurį laiką. 

Jeigu aplink save sapne regite daug skanios chalvos, toks sapnas gali reikšti, kad pasieksite daug, net neįdėję pastangų.

Sapnuoti chalvos trupinius - apgailestavimas dėl prabėgusių laimingų dienų.

Sapnuoti nešviežią ar labai kietą chalvą - susitaikysite su žmogumi, su kuriuo ginčijotės.

Chalvą sapne valgyti - sėkmingai išsispręs ramybės nedavusi problema ar situacija. Įsimylėjėliui šis sapnas gali reikšti slaptą kelionę ar išvyką su mylimuoju, kur jūs būsite tik dviese. Vienišam žmogui toks sapnas gali reikšti, kad pavyks pasiekti patinkančio asmens dėmesį.

Jeigu jus sapne kažkas pavaišino jus chalva, vadinasi, gausite dovaną kuri pridarys jums bėdos. Pasisaugokite.

Jeigu patys sapne kažką vaišinate chalva, vadinasi, turėsite priimti šį asmenį po savo "sparneliu" ir padėti kilti karjeros laiptais.

Jeigu sapnuojate, kad nusipirkote ar pardavėte chalvą, vadinasi, netrukus gausite kelis patrauklius pasiūlymus, bet jūsų sėkmė priklausys nuo to, kurį iš jų pasirinksite.

Visos teisės saugomos © 2012 - 2023 PatarimuPasaulis.lt