Baltoji meška

Ką reiškia sapnuoti baltąją mešką

Ką reiškia sapnuoti baltąją mešką?

Sapnuoti baltąją mešką - būsite neteisingai apkaltinti. Baltoji meška sapne taip pat gali reikšti apgaulę. Kritiškai vertinkite informaciją, kurią gaunate iš įvairių šaltinių. Tačiau jeigu baltoji meška draugiškai priėjo prie jūsų, toks sapnas gali reikšti, kad jūsų gyvenime atsiras įtakingas bendražygis ir sąjungininkas. Naujas draugas padės pasiekti naujų aukštumų.

Jei jūsų šeimoje serga vaikas, baltoji meška sapne gali prognozuoti jam greitą pasveikimą.

Ant plūduriuojančios ledo lyties stovinti baltoji meška gali reikšti sukčių pinkles.

Sapne medžioti baltąją mešką – jūs kovojate už meilę ir dėmesį žmogaus, kuris neatsako į jūsų jausmus.

Jeigu sapne baltoji meška jus užpuola, tada saugokitės apgaulės ir išdavystės. Kuo agresyvesnė meška, tuo didesnės šios apgaulės pasekmės. Retais atvejais puolanti baltoji meška gali reikšti, kad susirgs vienas iš šeimos narių, tačiau liga bus trumpalaikė ir nesunki.

Sapnuoti sužeistą baltąją mešką - sunkumai bendraujant su priešinga lytimi. Pasistenkite susirasti žmogų, kuriuo galėtumėte pasitikėti, kuris padėtų įveikti baimes būti apgautam ir nesuprastam. Tokios baimės galėjo susiformuoti dėl neigiamų išgyvenimų praeituose santykiuose.

Sapne stovėti ant baltojo lokio kailio yra labai geras ženklas. Realiame gyvenime jums tai gali reikšti kliūčių įveikimą siekiant savo tikslo.

Visos teisės saugomos © 2012 - 2023 PatarimuPasaulis.lt